Zmiana terminu spektaklu „Przebój Sezonu”

25 października 2017 (ŚRODA) godz. 19.00

Serdecznie zapraszamy do nas na spektakl teatralny „Przebój sezonu” – komedia nieprzewidywalna, który odbędzie się 25 października (środa) o godzinie 19:00.

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wspaniały dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę – sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje bo w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje się bajką … do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Nijaki Stasiak, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden z groźnych przestępców – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce ( i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w którym nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.

To komedia o ty, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektar Twojej kariery.

To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości

Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.

Nawet się nie spodziewasz … JAKIE!!!!

Obsada wymienna.

Bilety w cenie 65 zł dostępne w kasie CAL od dnia  9 września, w godz. 8.00 – 17.30.

Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych osobiście do nas po zakup biletu, co będzie równoznaczne z rezerwacją miejsca.