„Zimna wojna” 8 lutego godz 16.00 w Kinie za Rogiem CAL

Bilet 8zł.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

W trakcie filmu, jak również po jego zakończeniu jest czas na herbatę, kawę i słodkości.

Wstęp tylko 8 zł!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem: www.kinozarogiem.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

8 lutego o godz. 16:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Zimna wojna” reż. Paweł Pawlikowski, dramat, czas trwania: 84 min., Kat. wiek.: 16+

W związku z dużym zainteresowaniem otwieramy kolejny termin projekcji. Tym razem zapraszamy do rezerwowania miejsc na: 15 lutego o godz. 16:00. Tym samym informujemy, że na projekcję 8 lutego o godz. 18.00 nie ma już wolnych miejsc.
(Prowadzimy również rezerwacje na pokazy grup zorganizowanych. Terminy zależne od preferencji grup.)
Film będziemy grać tak długo jak długo będą chętni jego obejrzenia!
ZAPRASZAMY!

O filmie:

Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wydarzenia pokazane w ,,Zimnej wojnie” rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.
„Zimna Wojna” została nominowana do Oscarów 2019 w trzech kategoriach – najlepszy film nieanglojęzyczny, reżyseria oraz najlepsze zdjęcia.