Zespół CAL

Zespół pracowników Centrum Aktywności Lokalnej:

Marcin Alot  – dyrektor – marcin.alot@cal.pionki.pl

Agata Chmielewska – główny specjalista ds. imprez – agata.chmielewska@cal.pionki.pl

Marzena Korcz – główna księgowa – marzena.korcz@cal.pionki.pl

Jacek Borysiewicz – inspektor ds. multimediów i promocji – jacek.borysiewicz@cal.pionki.pl

Justyna Płachta – referent ds. multimediów i promocji – justyna.plachta@cal.pionki.pl

Marta Maciejczyk – inspektor ds. informacji turystycznej oraz nadzoru i promocji Izby Regionalnej „Czarna Płyta” – marta.maciejczyk@cal.pionki.pl

Marcin Góralski – inspektor ds. działań artystycznych – marcin.goralski@cal.pionki.pl

Andrzej Tomczyk – inspektor ds. obsługi sprzętu – andrzej.tomczyk@cal.pionki.pl

Dariusz Pawłowicz – inspektor ds. organizacji pozarządowych i współpracy z wolontariatem – dariusz.pawlowicz@cal.pionki.pl

Aneta Mazur – pracownik gospodarczy, bileterka – aneta.mazur@cal.pionki.pl

Kazimierz Purwin – pracownik gospodarczy