Zespół CAL

11216208_1187951784567809_2507816319476318549_oZespół pracowników Centrum Aktywności Lokalnej:

Marcin Alot  – dyrektor – marcin.alot@cal.pionki.pl

Alicja Baran – główny specjalista ds. imprez – alicja.baran@cal.pionki.pl

Marzena Korcz – główna księgowa – marzena.korcz@cal.pionki.pl

Jacek Borysiewicz – inspektor ds. multimediów i promocji – jacek.borysiewicz@cal.pionki.pl

Justyna Płachta – referent ds. multimediów i promocji – justyna.plachta@cal.pionki.pl

Michał Grosiak – inspektor ds. kina i edukacji filmowej – michal.grosiak@cal.pionki.pl

Andrzej Tomczyk – inspektor ds. obsługi sprzętu – andrzej.tomczyk@cal.pionki.pl

Marta Maciejczyk – inspektor ds. informacji turystycznej oraz nadzoru i promocji Izby Regionalnej „Czarna Płyta” – marta.maciejczyk@cal.pionki.pl

Aneta Mazur – pracownik gospodarczy, bileterka – aneta.mazur@cal.pionki.pl

Sylwia Lisowska – pracownik gospodarczy, bileterka – slawomira.lisowska@cal.pionki.pl

Kazimierz Purwin – pracownik gospodarczy

Dominik Niemirski – pracownik biurowy – dominik.niemirski@cal.pionki.pl

 

 

 

 

 

podziel się z innymi –Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this page