„Yuli” 28 czerwca godz. 16:00 w Kinie za Rogiem CAL

bilet 8zł.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

Wszystkie informacje dotyczące nowych zasad korzystania z Kina za Rogiem CAL podczas pandemii Covid-19 znajdą Państwo w poniższym linku.

Regulamin korzystania z Kina za Rogiem CAL w czasie pandemii Covid-19 

Udział w projekcji oznacza akceptację regulaminu.

28 czerwca o godz. 16:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Yuli” reż. Iciar Bollain, dramat, biograficzny, czas 111 min., wiek 12+

O filmie: Ekranizacja bestsellerowej autobiografii Carlosa Acosty, słynnego kubańskiego baletmistrza, z samym artystą w roli głównej.
Jako dziecko Yuli (przydomek tancerza nadany mu przez ojca) nie wykazuje szczególnego zainteresowania ani edukacją, ani tańcem. Dyscyplina to coś od czego ucieka do emocjonujących zajęć na ulicach zaniedbanej dzielnicy Hawany. Ojciec, przekonany, że jego syn ma ogromny talent, zmusza chłopca do edukacji w szkole baletowej. Powoli ta przykra powinność zamienia się w największą pasję Yulego i otwiera przed nim drzwi do najlepszych zespołów baletowych świata.
Piękna opowieść o trudnych relacjach ojciec-syn i o wielkiej miłości do baletu.

 

Nagrody:

2018 – San Sebastian, MFF – Nagroda Jury – Najlepszy scenariusz – Paul Laverty

Wstęp tylko 8 zł!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem: www.kinozarogiem.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

Zachęcamy do udziału w seansach na życzenie. Wystarczy zebrać grupę kilku osób, wybrać film z biblioteki Kina za Rogiem i skontaktować się z nami w celu umówienia terminu projekcji.