„Wściekłość” reż. Michał Węgrzyn, Kino za Rogiem CAL, 16 lipca godz. 17:00

Bilety 8 zł

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału. Wkrótce w Kinie za Rogiem również transmisje na żywo!

W trakcie filmu, jak również po jego zakończeniu jest czas na herbatę, kawę i słodkości.

Wstęp tylko 8 zł!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem: kinozarogiem@cal.pionki.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

16 lipca (niedziela) o godz. 17:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Wściekłość” reż. Michał Węgrzyn, czas trwania: 83 min. Kat. wiek.: 16+

O filmie: Adam, reporter stacji telewizyjnej, wychodzi na trening w siłowni, z którego planuje wrócić, biegnąc kilkanaście kilometrów obrzeżami miasta.
Film Michała Węgrzyna to półtoragodzinna relacja z tego biegu wypełnionego rozmowami telefonicznymi z kilkoma osobami: żoną, która odkryła, że Adam ją zdradza, i grozi, że zabije dzieci; kochanką, która jest kompletnie głucha na jego problemy; szefem, który obiecuje mu awans w zamian za cyniczną manipulację; matką, która niczego nie rozumie… Życie Adama powolutku rozsypuje się na kawałki…