„Wilk w owczej skórze 2” 13 września godz. 11:00 w Kinie za Rogiem CAL Dzieciom

Bilet 3zł.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

Koszt projekcji to 3 zł. Dla najmłodszych przygotowujemy kolorowe pufy by zwiększyć komfort oglądania bajek!

Wszystkie informacje dotyczące nowych zasad korzystania z Kina za Rogiem CAL podczas pandemii Covid-19 znajdą Państwo w poniższym linku:

Regulamin korzystania z Kina za Rogiem CAL w czasie pandemii Covid-19 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje na www.kinozarogiem.pl (należy wybrać film i kliknąć „Chcę obejrzeć”) lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

13 września o godz. 11:00 zapraszamy najmłodszych na film animowany pt.: „Wilk w owczej skórze 2” reż. Władimir Nikołajew, animacja, czas 72 min., Kat. wiek. 7+

 

O filmie: Dawno, dawno temu pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Po wielu perypetiach powrócił do wilczej postaci, ale dzięki niemu wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Niestety, ich sposób życia zaczyna przeszkadzać mieszkającym nieopodal Mrocznym Wilkom, które planują przywrócić stary porządek. Szary i jego przyjaciele będą musieli ponownie stanąć do walki.