Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła 2020 – zapisy

Na zgłoszenia czekamy do 18 marca

Od dnia 11 marca do odwołania – wszystkie spotkania i wydarzenia mające się odbyć w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zostają odwołane, a zajęcia cykliczne zostają wstrzymane.

Nadal prowadzone są zapisy oraz przyjmowane są zgłoszenia na wydarzenia, które mają odbyć się w przyszłości z zastrzeżeniem, że w ostatniej chwili może zapaść decyzja o odwołaniu bądź zmianie terminu wydarzenia.

Decyzja ta została podyktowana aktualną sytuacją zdrowotną w kraju oraz troską o zmniejszenie ryzyka dla zdrowia publicznego.

Dyrektor
Centrum Aktywności
Lokalnej w Pionkach
(-) Marcin Alot

Zapraszamy Rękodzielników z Pionek i okolic do zgłaszania swojego uczestnictwa w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła. Jest to doskonała okazja do pokazania swoich prac szerszemu gronu odbiorców oraz spotkania osób, które mają podobne zainteresowania.

Zapraszamy serdecznie każdego, kto w domowym zaciszu zajmuje się rękodzielnictwem, jest twórcą: palm wielkanocnych, pisanek, ozdób, stroików, serwetek, koszyczków i innych ozdób.

Ponieważ zgłasza się do nas coraz więcej rękodzielników zainteresowanych udziałem w kiermaszu, tym razem zainteresowanym proponujemy ustawianie stoisk również na placu przy budynku Centrum Aktywności Lokalnej.

Udział w kiermaszu jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 18 marca (pod nr tel. 48 377 70 51 wewn.4, marta.maciejczyk@cal.pionki.pl lub zgłoszenia osobiste w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach). Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kiermaszu dostępnym tutaj (jego akceptacja jest warunkiem uczestnictwa).

Serdecznie zapraszamy wystawców do udziału w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła, który w tym roku odbędzie się 29 marca.