V Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka – zgłoszenia do udziału w konkursie wokalnym

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju dotyczącą ryzyka zakażenia wirusem SARS-Cov-2, Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach z przykrością informuje o odwołaniu V Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka.

Decyzja ta została podyktowana aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz troską o bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości, artystów, jak i wszystkich pracowników zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Dyrektor
Centrum Aktywności
Lokalnej w Pionkach
(-) Marcin Alot

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na V Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka pod honorowym patronatem Andrzeja Piasecznego.

Festiwal w tym roku odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia.

Zapraszamy solistów z całego kraju do zgłaszania swojego udziału w konkursie wokalnym.

Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią Regulaminu V Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka zamieszczonego na stronie www.cal.pionki.pl.

Ważne jest szybkie podjęcie decyzji i dostarczenie do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach kompletnego zgłoszenia: karty zgłoszeniowej z podpisaną zgodą uczestnika na przetwarzanie danych osobowych i dołączonymi podkładami muzycznymi. Ilość osób, które będą mogły uczestniczyć w otwartych przesłuchaniach konkursowych jest ograniczona. Będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia dostarczane tradycyjną pocztą lub osobiście (w nieprzekraczalnym terminie do 1 kwietnia br.).

Do 10 kwietnia na naszej stronie internetowej zostanie zamieszczona lista zakwalifikowanych uczestników. Przesłuchania konkursowe odbędą się 17 kwietnia. Podczas drugiego dnia festiwalu (18 kwietnia) laureaci konkursu wystąpią w trakcie Gali Finałowej i otrzymają nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin V Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka

Zgoda uczestnika na przetwarzanie danych osobowych