Spotkanie Na szlaku z Dorotą Wólczyńską – „Rumunia. Transylwania i Dolina Izy.”

1 maraca 2019r, godz.17.00

Zapraszamy Państwa serdecznie 1 marca o godz. 17.00 do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach na spotkanie z Dorotą Wólczyńską pt.: „Rumunia. Transylwania i Dolina Izy”.

Będzie to druga część spotkania z Panią Dorotą poświęcona jej podróży do Rumunii. Dorota Wólczyńska urodziła się i mieszka w w Radomiu. Z zawodu nauczycielka, po godzinach fotografka, ornitolożka, przyrodniczka. Jest członkinią Zarządu Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego, członkinią nadzwyczajną Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Region Radomski i Grupy Twórczej Grótfuhaszcze; członkinią Klubu Ornitologów Regionu Radomskiego, sekretarzem Zarządu Ligii Ochrony Przyrody- Okręgu Radomskiego, vice prezes oddziału radomskiego Ligii Ochrony Przyrody, członkinią Centrum Edukacji Ekologicznej. Od kilku lat pasjonuje się fotografią co zaowocowało kilkunastoma wystawami autorskimi.

Pani Dorota zaprasza Państwa na spotkanie:

„W drugiej części podróży zabiorę Państwa w podróż do Siedmiogrodu czyli legendarnej Transylwanii, tam „ przejedziemy” drogami Transfogarską oraz Transalpiną, odwiedzimy tajemniczy zamek i następnie przepiękne monastyry. Na koniec podróży odpoczniemy w Dolinie Izy.”

Zapraszamy serdecznie.