„Party” 9 czerwca godz. 15.00 w Kinie za Rogiem CAL

Bilet 8zł.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

W trakcie filmu, jak również po jego zakończeniu jest czas na herbatę, kawę i słodkości.

Wstęp tylko 8 zł!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem: www.kinozarogiem.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

9 czerwca o godz. 15:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Party” reż. Sally Potter, komediodramat, czas trwania: 67 min., Kat. wiek.: 12+

O filmie:

Janet organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych przyjaciół, aby uczcić swój awans na stanowisko ministra zdrowia w brytyjskim gabinecie cieni. Jedni po drugich schodzą się goście – to będzie jej dzień! Przynajmniej powinien, bo – co nieco dziwne – jej mąż wydaje się kompletnie niezainteresowany uczczeniem niewątpliwego sukcesu żony.
To początek – z każdą chwilą będzie gorzej. Przyjacielskie spotkanie zmienia się w swoistą psychodramę: najbliższa przyjaciółka deklaruje zamiar rozstania się z mężem, przyjaciółki-lesbijki nagle przeżywają kryzys związku, a znajomy bankier wygląda na bardzo, ale to bardzo zdenerwowanego…
Brytyjska klasa wyższa w bardzo krzywym zwierciadle.

Nagrody:

2017 – Berlinale – Nagroda Specjalna – Nagroda Gildii Niemieckich Kin Arthousowych – Sally Potter
2017 – BIFA – Najlepsza aktorka drugoplanowa – Patricia Clarkson