„Ostatni smok świata” 25 października godz. 11:00 w Kinie za Rogiem CAL Dzieciom

Bilet 3zł.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

Koszt projekcji wynosi 3 zł. Dla najmłodszych przygotowujemy kolorowe pufy by zwiększyć komfort oglądania bajek!

Wszystkie informacje dotyczące nowych zasad korzystania z Kina za Rogiem CAL podczas pandemii Covid-19 znajdą Państwo w poniższym linku:

Regulamin korzystania z Kina za Rogiem CAL w czasie pandemii Covid-19 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje na www.kinozarogiem.pl (należy wybrać film i kliknąć „Chcę obejrzeć”) lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

25 października o godz. 11:00 zapraszamy najmłodszych na film animowany pt.: „Ostatni smok świata” reż. Manuk Depoyan, animacja, czas 83 min., Kat. wiek. 7+

O filmie: Mały Niki, syn bohaterskiego Tannera, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smoków. Wbrew zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi do krainy magii, spotka nowych przyjaciół, z którymi będą musieli stawić czoło ostatniemu smokowi świata oraz pokrzyżować plany paskudnej wiedźmy z bagien. Wspólnie udowodnią, że nie ma takiej złej mocy, której nie może pokonać prawdziwa przyjaźń.