„Najlepszy” 26 stycznia godz. 15:00 w Kinie za Rogiem CAL

Bilet 8zł.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

W trakcie filmu, jak również po jego zakończeniu jest czas na herbatę, kawę i słodkości.

Wstęp tylko 8 zł!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem: www.kinozarogiem.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

26 stycznia o godz. 15:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Najlepszy” reż. Łukasz Palkowski, biograficzny, sportowy, obyczajowy, czas trwania: 104 min., Kat. wiek.: 15+

O filmie: Przez 14 lat był narkomanem. Gdy jego koledzy zaczęli jeden po drugim umierać, zgłosił się do Monaru. Sześć lat później ukończył słynny bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman…
„Najlepszy” to film biograficzny o Jerzym Górskim, opowieść o tym, jak młody chłopak najpierw spadł na dno narkotykowej otchłani, a później nadludzkim wysiłkiem zdołał się z niej wydostać i wspiąć na szczyty sportowej kariery.

Nagrody:

2017 – FPFF, Gdynia:
– Nagroda Publiczności – Łukasz Palkowski
– Złote Lwy – Najlepszy debiut aktorski – Kamila Kamińska
– Zlote Lwy – Najlepsza scenografia – Marek Warszewski
– Złoty Klakier
– Złoty Kangur – Jakub Gierszał
– Nagroda Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą
2017 – MFF „Tofifest”, Toruń:
– „Złoty Anioł” w konkursie filmów polskich
– Nagroda Publiczności