„Mężczyzna imieniem Ove” reż. Hannes Holm, 21 stycznia godz. 17:00 Kino za Rogiem CAL

Bilety 8 zł

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

W trakcie filmu, jak również po jego zakończeniu jest czas na herbatę, kawę i słodkości.

Wstęp tylko 8 zł!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem www.kinozarogiem.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

21 stycznia (niedziela) o godz. 17:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Mężczyzna imieniem Ove” reż. Hannes Holm, komedia, czas trwania: 111 min. Kat. wiek.: 12+

O filmie: Ove to mizantrop i formalista – wielbi porządek, przepisy i regulaminy, ale nie przepada za ludźmi. Za sobą też nie przepada i dlatego usiłuje zakończyć swoje życie, w czym za każdym razem ktoś lub coś mu przeszkadza. A najbardziej przeszkodzą mu nowi sąsiedzi – żywiołowi, hałaśliwi i beznadziejnie radośni – którzy nie zrażając się jego grubiaństwem, rozniecą w nim w końcu dawno zgasłe światełko.
Wzruszający i pogodny film o bezinteresownej życzliwości, która jest w stanie odmienić świat – a przynajmniej ogrzać jedno zziębnięte ludzkie serce.

Nagrody

2017 – Oscar Najlepszy film nieanglojęzyczny (nominacja)
2017 – Oscar Najlepsza charakteryzacja i fryzury (nominacja)
2016 – Europejska Nagroda Filmowa – Najlepsza europejska komedia – Hannes Holm
2017 – Wiosna Filmów – Nagroda Publiczności – Hannes Holm
2016 – Złote Żuki:
– Nagroda Publiczności – Annica Bellander, Nicklas Wikstroem Nicastro
– Najlepszy aktor pierwszoplanowy – Rolf Lassgard