Informujemy, kto będzie oceniał występy uczestników konkursu wokalnego podczas IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka

26 kwietnia 2019r.

Alicja Gryz-Wasil – z wykształcenia dziennikarz (studia ukończone na UMCS – najpierw licencjat: filologia polska ze specjalizacją redaktorsko-medialną, potem magister: dziennikarstwa i komunikacji społecznej). Podyplomowo ukończyła UW na kierunku: Menadżer innowacji społecznych. Karierę zawodową rozpoczęła w redakcjach lokalnych mediów. Prowadziła swoją firmę „Full color” Studio Promocji. Działaczka społeczna. Kierownik „Kuźni Artystycznej” Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr” w Radomiu. Z zamiłowania muzyk. Występowała w musicalach: „Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze” w reż. Wojciecha Kępczyńskiego oraz „Trenach” Edwarda Wojtaszka. Była wokalistka zespołu „Alicetea”, z którym nagrała płytę „Muzyka – moja broń”, zdobywczyni nagrody za osobowość Ostróda Reggae Festiwal w 2008 r.

Szymon Wydra – założyciel i wokalista Carpe Diem, dyplomowany gitarzysta, kompozytor i naczelny tekściarz zespołu. Interesuje go medialne oblicze branży muzycznej, które zgłębiał zarówno od strony teoretycznej, podczas studiów w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie, jak i od strony praktycznej, pracując w radomskiej rozgłośni radiowej. Jest finalistą pierwszej edycji konkursu „Idol” emitowanego na antenie telewizji Polsat, gdzie zyskał uznanie zarówno telewidzów, jak i krytyków muzycznych zasiadających w Jury. Wraz z Carpe Diem kilkakrotnie gościł na listach przebojów w stacjach radiowych, wygrał kilka konkursów oraz sporo koncertował. Carpe Diem wydało płyty: „Teraz wiem”, „Bezczas”, „Powołanie”, „V Element”. Największe przeboje zespołu: „Zycie jak poemat”, „Teraz wiem”, „Pozwól mi lepszym być”.

Michał Retelewski – ukończył studia na wydziale pedagogicznym i artystycznym na specjalności śpiew estradowy. Brał udział w wielu projektach muzycznych, zdobywca wielu nagród w zakresie interpretacji piosenki,  uczestnik programu Szansa na Sukces z zespołem Big Day oraz The Voice od Poland 6 drużyna Marii Sadowskiej. Na co dzień pracuje jako nauczyciel muzyki i rytmiki, prowadzi własną działalność muzyczną, kształci młodych wokalistów, komponuje piosenki szkolne i przedszkolne. Michał jest też multiinstrumentalistą. Gra między innymi na instrumentach klawiszowych, saksofonie, gitarze, oraz instrumentach perkusyjnych.