Konkurs FIO Mazowsze Lokalnie – spotkanie informacyjne.

11 marca 2019, godz. 16:00

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach wraz z Fundacją Rozwój Aktywność Społeczność zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych  działających  na  terenie  Miasta  i Gminy Pionki na spotkanie z Ambasadorem Funduszu Inicjatyw Obywatelskich  – Mazowsze Lokalnie, które odbędzie się w Centrum Aktywności Lokalnej.

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje na temat:

  • Kto może otrzymać mikrodotację w konkursie „FIO – Mazowsze Lokalnie”?,
  • Co zrobić, aby uzyskać mikrodotację w ramach konkursu „FIO – Mazowsze Lokalnie?,
  • Jakie przykładowe pomysły były dofinansowane w poprzednich latach?,
  • Jak przygotować i opisać swój własny pomysł na projekt?

Poniedziałek 11 marca 2019,

godz. 16:00,

Wstęp wolny

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu na adres e -mail – fras@fras.org.pl, sms-em na numer 509 604 113 lub telefonicznie na numer 501 036 537 do piątku 8 marca 2019.

FIO – Mazowsze Lokalnie konkurs 2019 – regulamin, generator wniosków, baza ambasadorów, harmonogram konkursu – kliknij tekst.

Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu „Mazowsze Lokalnie uruchamia energię społeczną”, który jest programem wsparcia dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych działających na terenie województwa mazowieckiego. Celem głównym Programu jest zwiększenie zaangażowania obywateli i obywatelek oraz organizacji pozarządowych w życie publiczne. Realizacja Programu ma umożliwić mieszkańcom włączenie się w różnorodne działania na rzecz innych, swoich wspólnot oraz w tworzenie, realizację i monitoring polityk publicznych.