Kino

W ramach działalności kinowej w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach oferujemy:


Klub Małego Kinomana

klub_malego_kinomana_mZapraszamy wszystkie dzieci małe i duże na bezpłatne Poranki Filmowe, każdej niedzieli o godz. 11:00. Posiadacz karty małego kinomana po uzbieraniu 10 kolorowych pieczątek za obecność na projekcjach otrzymuje dyplom i upominek od Centrum Aktywności Lokalnej i awansuje do srebrnej ligi. Po zebraniu pieczątek w srebrnej lidze Mały Kinoman dostaje złotą kartę i szansę na zdobycie kolejnych wyróżnień i nagród.


 kino za rogiem

Od 1 czerwca zainaugurowało swoją działalność „Kino za Rogiem” – klub filmowy prezentujący kino z najwyższej półki, w kameralnym nastrojowym otoczeniu, przy kawie i ciastku.

Bilet na 1 seans – 8 zł w cenie kawa/herbata + ciastko. Projekcje odbywają się w sali na parterze CAL

Zorganizuj pokaz filmowy i zaproś znajomych!

Centrum Aktywności Lokalnej daje możliwość zorganizowania pokazów filmowych dla zorganizowanych grup liczących min. 10 osób. Wystarczy tylko wybrać dowolny film z listy zamieszczonej poniżej, umówić się ze znajomymi (min. 10-cioosobową grupą, max. 30 osób) i skontaktować się z nami, w celu ustalenia terminu i warunków organizacji pokazu.

lampa1
Lista Filmów dostępna pod adresem www.kinozarogiem.pl

kontakt: michal.grosiak@cal.pionki.pl


Centrum Aktywności Lokalnej posiada dwie sale dostosowane do projekcji filmowych.

Sala widowiskowa ze sceną, wielkoformatowym ekranem i wygodnymi krzesłami dla 200 osób wykorzystywana jest do specjalnych projekcji, przedstawień teatralnych i konferencji.

Sala szkoleniowa może być wykorzystywana jako sala edukacyjna i konferencyjna dla 40 osób, a wieczorami przeobraża się w nastrojowe „Kino za Rogiem”, gdzie przy kawie i ciastku można poznać dzieła mistrzów światowej i polskiej kinematografii.

Działania filmowe, projekcje i warsztaty prowadzone są przez Michała Grosiaka, pod którego opieką znajdują się obie sale, harmonogram projekcji oraz Grupa filmowa CAL.

podziel się z innymi –Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this page