Kino

W ramach działalności kinowej w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach oferujemy:

 

kino za rogiem

Od 1 czerwca 2014 roku zainaugurowało swoją działalność „Kino za Rogiem” – klub filmowy prezentujący kino z najwyższej półki, w kameralnym nastrojowym otoczeniu, przy kawie i ciastku.

Bilet na 1 seans – 8 zł w cenie kawa/herbata + ciastko. Projekcje odbywają się w sali na parterze CAL

Zorganizuj pokaz filmowy i zaproś znajomych!

Centrum Aktywności Lokalnej daje możliwość zorganizowania pokazów filmowych dla zorganizowanych grup. Wystarczy tylko wybrać dowolny film z listy zamieszczonej poniżej, umówić się ze znajomymi (min. 4-osobową grupą, do 20 osób) i skontaktować się z nami, w celu ustalenia terminu i warunków organizacji pokazu.

lampa1
Lista Filmów dostępna pod adresem www.kinozarogiem.pl 

Aby zarezerwować film wystarczy kliknąć w przycisk „Chcę obejrzeć”, po czym wypełnić formularz rezerwacji. 

W niedzielnych cyklach projekcyjnych proponujemy Państwu seans dla najmłodszych o godzinie 11:00. Cena biletu to jedynie 3 zł.

Po południu zapraszamy starszych widzów na seans o godzinie 15.00. Bilet kosztuje 8 zł. W cenie jest kawa, herbata oraz słodki poczęstunek.

Szczegółowe informacje o bieżącym repertuarze znajdą Państwo na naszej stronie głównej w zakładce „Aktualności” i na naszym facebook-u „Kino za Rogiem CAL”. Repertuar na cały miesiąc dostępny jest na głównej stronie, w bocznym module „Gramy w kinie”. 

 


Centrum Aktywności Lokalnej posiada dwie sale dostosowane do projekcji filmowych.

Sala widowiskowa ze sceną, wielkoformatowym ekranem i wygodnymi krzesłami dla 200 osób wykorzystywana jest do specjalnych projekcji, przedstawień teatralnych i konferencji. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zorganizować wspaniałą premierę lub pokaz swojego autorskiego filmu.

Sala szkoleniowa może być wykorzystywana jako sala edukacyjna i konferencyjna dla 40 osób, a wieczorami przeobraża się w nastrojowe „Kino za Rogiem”, gdzie przy kawie i ciastku można poznać dzieła mistrzów światowej i polskiej kinematografii.