Kino

W ramach działalności kinowej w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach oferujemy:

 

kino za rogiem

Od 1 czerwca 2014 roku zainaugurowało swoją działalność „Kino za Rogiem” – klub filmowy prezentujący kino z najwyższej półki, w kameralnym nastrojowym otoczeniu, przy kawie i ciastku.

Bilet na 1 seans – 8 zł w cenie kawa/herbata + ciastko. Projekcje odbywają się w sali na parterze CAL

Zorganizuj pokaz filmowy i zaproś znajomych!

Centrum Aktywności Lokalnej daje możliwość zorganizowania pokazów filmowych dla zorganizowanych grup liczących min. 10 osób. Wystarczy tylko wybrać dowolny film z listy zamieszczonej poniżej, umówić się ze znajomymi (min. 4-osobową grupą, do 20 osób) i skontaktować się z nami, w celu ustalenia terminu i warunków organizacji pokazu.

lampa1
Lista Filmów dostępna pod adresem www.kinozarogiem.pl 

Aby zarezerwować film wystarczy kliknąć w przycisk „Chcę obejrzeć”, po czym wypełnić formularz rezerwacji. 

W coniedzielnych cyklach projekcyjnych proponujemy Państwu 4 seanse. O godzinie 11:00 i 13:00 w cyklu „Kino za Rogiem CAL dzieciom”, pokazujemy filmy dla najmłodszych.
O godzinie 15:00 w cyklu: „Kino za Rogiem CAL ponownie” pokazujemy, te filmy które już prezentowaliśmy i były entuzjastycznie przyjęte przez widzów.

O godzinie 17:00 „Kino za Rogiem CAL – premiera” Pokazujemy premierowo nowe tytuły pojawiające się w bazie kina.

Szczegółowe informacje o bieżącym repertuarze znajdą Państwo na naszej stronie głównej w zakładce „Aktualności” i na naszym facebook-u „Kino za Rogiem CAL”. Repertuar na cały miesiąc dostępny jest na głównej stronie, w bocznym module „Gramy w kinie”. 

 


Centrum Aktywności Lokalnej posiada dwie sale dostosowane do projekcji filmowych.

Sala widowiskowa ze sceną, wielkoformatowym ekranem i wygodnymi krzesłami dla 200 osób wykorzystywana jest do specjalnych projekcji, przedstawień teatralnych i konferencji. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zorganizować wspaniałą premierę lub pokaz swojego autorskiego filmu.

Sala szkoleniowa może być wykorzystywana jako sala edukacyjna i konferencyjna dla 40 osób, a wieczorami przeobraża się w nastrojowe „Kino za Rogiem”, gdzie przy kawie i ciastku można poznać dzieła mistrzów światowej i polskiej kinematografii.

Działania filmowe, projekcje i warsztaty prowadzone są przez Michała Grosiaka, pod którego opieką znajdują się obie sale, harmonogram projekcji oraz Grupa Filmowa CAL.