Kino plenerowe nad Stawem Górnym w sobotę 15 lipca godz. 21:30

Wstęp wolny

15 lipca o godz. 21:30 zapraszamy Państwa nad Staw Górny, gdzie pod gwiazdami będzie można obejrzeć niezwykle zabawną komedię niezależnego reżysera Piotra Matwiejczyka pt. „Brzuszek”


Bohaterami filmu są Majka i Kacper – młoda para, która przechodzi różne problemy. W dodatku Kacper chce, aby Majka postępowała pod jego dyktando. Ona się temu nie poddaje i na złość Kacprowi robi sobie tatuaż na brzuchu.

„Brzuszek”, jak twierdzi Piotr Matwiejczyk jest całkiem poważną opowieścią – Komediowy styl, poważny temat – tłumaczył w jednym z wywiadów i dodawał – Zastanawiam się nad wolnością partnerów w związku. Czy każde może robić, co chce? Czy powinno się prosić o pozwolenie zrobienia tatuażu czy przekłucia jakieś części ciała? Mam nadzieję, że widzowie zadadzą sobie poważniejsze pytania, oglądając tę komedię. Komedią łatwiej jest poruszyć ludzi, nie wpadając w niepotrzebne zadęcie – opowiada reżyser.

W „Brzuszku” występują Jaśmina Polak (Majka) i Robert Buczyński (Kacper). Oboje skończyli krakowską szkołę teatralną. Stałym aktorem Matwiejczyka jest Dawid Antkowiak, który również pojawia się w „Brzuszku”.