„Juliusz” 25 czerwca godz. 11:00 w Kinie za Rogiem CAL dla Seniora

Wstęp bezpłatny

Po dłuższej przerwie wznawiamy działalność Kina za Rogiem CAL.

Wszystkie informacje dotyczące nowych zasad korzystania z Kina za Rogiem CAL podczas pandemii Covid-19 znajdą Państwo w poniższym linku.

Regulamin korzystania z Kina za Rogiem CAL w czasie pandemii Covid-19 

Udział w projekcji oznacza akceptację regulaminu.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

Na najbliższy seans, który odbędzie się 25 czerwca zapraszamy seniorów w ramach pakietu dla seniora.

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca zagramy dla Państwa film, który idealnie wpasuje się w to święto.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny.

25 czerwca o godz. 11:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Juliusz” reż. Aleksander Pietrzak, komedia, czas 93 min., wiek 16+

O filmie: Juliusz to uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod nr telefonu 48-377-70-51 w. 3.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

Zachęcamy do udziału w seansach na życzenie. Wystarczy zebrać grupę kilku osób, wybrać film z biblioteki Kina za Rogiem i skontaktować się z nami w celu umówienia terminu projekcji.