IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka – zgłoszenia do udziału w konkursie wokalnym

Na zgłoszenia czekamy do 29 marca 2019r.

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka pod honorowym patronatem Andrzeja Piasecznego.

Festiwal w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia.

Zapraszamy solistów z całego kraju do zgłaszania swojego udziału w konkursie wokalnym.

Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią Regulamin IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka zamieszczonego na stronie www.cal.pionki.pl.

Ważne jest szybkie podjęcie decyzji i dostarczenie do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach karty zgłoszeniowej z dołączonymi podkładami muzycznymi, ponieważ ilość osób które będą mogły uczestniczyć w otwartych przesłuchaniach konkursowych jest ograniczona. Będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia dostarczane tradycyjną pocztą lub osobiście (w nieprzekraczalnym terminie do 29 marca br.). Z udziału w konkursie wykluczeni są soliści, którzy w dwóch poprzednich edycjach festiwalu zostali nagrodzeni lub wyróżnieni oraz osoby poniżej 10 roku życia.

Do 15 kwietnia na naszej stronie internetowej zostanie zamieszczona lista zakwalifikowanych uczestników. Przesłuchania konkursowe odbędą się 26 kwietnia. Podczas drugiego dnia festiwalu (27 kwietnia) laureaci konkursu wystąpią w trakcie Gali Finałowej i otrzymają nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka.

Regulamin IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka