IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka – harmonogram przesłuchań

26 kwietnia 2019r.

Poniżej zamieszczamy harmonogram przesłuchań wokalistów, którzy zgłosili swój udział w festiwalu. Przypominamy o obowiązku zarejestrowania się uczestników na pół godziny przed rozpoczęciem grupy wiekowej, do której zostali przypisani. Rejestracja będzie prowadzona w wyznaczonym miejscu.  Godziny przesłuchań podane w harmonogramie są orientacyjne i mogą ulec zmianie ze względów organizacyjnych.

Po przesłuchaniach i obradach jury, na stronie internetowej Centrum Aktywności Lokalnej zamieścimy listę finalistów festiwalu, którzy następnego dnia, podczas uroczystej gali odbiorą statuetki i nagrody. Przypominamy o obowiązku uczestnictwa w Gali Finałowej (nieobecność oznacza rezygnację z nagrody).

Laureaci konkursu otrzymają bezpłatne zaproszenia (dla laureata i osoby towarzyszącej) na Galę Finałową, która odbędzie się 27 kwietnia o godz. 16.00. Zaproszenia będą do odebrania w kasie Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach w dniu 27 kwietnia od godz. 15.30.

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH

” IV OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI Z CZARNEGO KRĄŻKA”

26 KWIETNIA 2019

KATEGORIA I

godz. 10.00 – 11.30

L.p.

Imię i nazwisko

utwór

1.

Julia Kozłowska

Zamość

„Taki cud i miód”

W. Młynarski, W. Korcz

2.

Wiktoria Grela

Zamość

„To co dał nam świat”

L. Konopiński, J. Kukulski

3.

Nela Zawadzka

Węgrów

„Spiżowy krzyk”

Cz. Niemen

4.

Zuzanna Bochman

Łuków

„Czekolada”

A. Obarska, V. Mizzy

5.

Ada Cybulska

Pionki

„Radość o poranku”

J. Kofta, J. Loranc

6.

Magdalena Nowak

Puławy

„Laleczka z saskiej porcelany”

J. Cygan, M. Jeżowska

7.

Patrycja Kulicka

Mszczonów

„Czarny Alibaba”

B. Klimczuk, T. Urgacz

8.

Maja Borowiec

Piekary

„Deszcze z zielonych lat”

M. Jeżowska, A. Mogielnicki

9.

Kornelia Patro

Kielce

„Kocham Cię życie”

W. Młynarski, W. Korcz

10.

Antoni Marzec

Kutno

„Dziwny jest ten świat”

Cz. Niemen, M. Zimiński

11.

Weronika Sierocka

Puławy

„Jesteś lekiem na całe zło”

B. Olewicz, J. Koman

12.

Celina Kalicka

Radom

„Szukaj mnie”

M. Dagnan, S. Krajewski

13.

Lena Wrochna

Pionki

„Odkryjemy miłość nieznaną”

W. Młynarski, W. Korcz

14.

Justyna Sarzyńska

Pionki

„Kocham Cię życie”

W. Młynarski, W. Korcz

15.

Julia Markowska

Suwałki

„Konik na biegunach”

J. Dybek, F. Serwatka

16.

Antoni Rusin

Radom

„Ciągle pada”

K. Dzikowski, S. Krajewski

17.

Nikola Wiączek

Pionki

„Szukaj mnie”

M. Dagnan, S. Krajewski

18.

Emilia Szcześniak

Łuków

„Nie wierz mi, nie ufaj mi”

A. Bianusz, A. Kopff

KATEGORIA II

godz. 11.30 – 13.30

L.p.

Imię i nazwisko

utwór

1.

Urszula Czerwiec

Ostrowiec Świętokrzyski

„Moknie w deszczu diabeł”

W. Młynarski, J. Koman

2.

Noemi Gocel

Ostrowiec Świętokrzyski

„Czas rozpalić piec”

J. Wołek, W. Nahorny

3.

Zuzanna Sałek

Policzna

„Pszczoły na wrotkach”

L. Skarżyńska, J. Mikuła

4.

Weronika Kubiś

Kazimierz Dolny

„Chłopiec z gitarą”

W. Patuszyński, J. Janikowski

5.

Barbara Kupidura

Radom

„Poranne łzy”

W. Młynarski, Z. Jaremko

6.

Amelia Żurowska

Radom

„Radość najpiękniejszych lat”

J. Kondratowicz, J. Kukulski

7.

Klaudia Warda

Radom

„Życia mała garść”

J. Dąbrowski, J. Kukulski

8.

Maja Bartold

Radom

„Nutka w nutkę”

A. Bianusz, M. Jeżowska

9.

Natalia Wilczek

Aleksandówka

„Czas nas uczy pogody”

J. Cygan, K. Dębski

10.

Wiktoria Gawron

Bieliny

„Odkryjemy miłość nieznaną”

W. Młynarski, W. Korcz

11.

Zofia Socha

Radom

„Dziwny jest ten świat”

Cz. Niemen, M. Zimiński

12.

Emil Trela

Nowa Dęba

„Tańczące Eurydyki”

E. Rzemieniecka, A. Wojciechowski,

K. Gaertner

13.

Julia Trybusińska

Radom

„Odkryjemy miłość nieznaną”

W. Młynarski, W. Korcz

14.

Grzegorz Zawodnik

Pionki

„Nie liczę godzin ni lat”

M. Dagnan, A. Rybiński

15.

Iga Pyśkiewicz

Puławy

„Szklana pogoda”

M. Dutkiewicz, G. Stróżniak

16.

Weronika Cempel

Puławy

„Lubię wrony”

W. Młynarski, J. Wasowski

17.

Anna Wasińska

Kozienice

„Apetyt na życie”

M. Czapińska, R. Sygitowicz

18.

Oliwia Derleta

Pionki

„Jaskółka uwięziona”

K. Szemioth, J. Kępski

19.

Amelia Chodoła

Białobrzegi

„Radość najpiękniejszych lat”

W. Jagielski, J. Kondratowicz, J. Kukulski

20.

Maja Winiarska

Groszowice

„Już nigdy nie dam nabrać się”

B. Olewicz, M. Jeżowska

21.

Dominika Małysa

Wolanów

„Laleczka z saskiej porcelany”

J. Cygan, M. Jeżowska

22.

Anastazja Serafin

Gózd

„Szklana pogoda”

M. Dutkiewicz, G. Stróżniak

KATEGORIA III

godz. 14.00 – 15.00

L.p.

Imię i nazwisko

utwór

1.

Alicja Stypik

Ciechanów

„Aleja gwiazd”

M. Dutkiewicz, R. Lipko

2.

Weronika Krystkowiak

Pionki

„Odkryjemy miłość nieznaną”

W. Młynarski, W. Korcz

3.

Kaja Peć

Józefów

„Dobranoc Panowie”

A. Osiecka, A. Zieliński

4.

Adrianna Olszańska

Radom

„Jaka róża, taki cierń”

W. Korcz, J. Cygan

5.

Gabriela Krycia

Ostrowiec Świętokrzyski

„Groszki i róże”

J. Kacper, H. Rostworowski, Z. Konieczny

6.

Amelia Lasota

Wilków

„Powrót”

J. Kaczmarski, P. Gintrowski

7.

Jolanta Szymczyk

Kowala

„Nie wierz mi, nie ufaj mi”

A. Bianusz, A. Kopff

8.

Kamila Płowiec

Radom

„Obok nas”

J. Odrowąż-Wiśniewski, W. Piętowski

9.

Martyna Zygadło

Częstochowa

„Dziwny jest ten świat”

Cz. Niemen, M. Zimiński

10.

Agata Zatorska

Chmielnik

„Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”

A. Osiecka, A. Zieliński

11.

Oskar Juryś

Sandomierz

„Kokaina”

A. Osiecka, A. Kurylewicz

12.

Zuzanna Król

Bierwce

„Radość najpiękniejszych lat”

W. Jagielski, J. Kondratowicz, J. Kukulski

13.

Amelia Jakubowska

Jedlińsk

„Gaj”

A. Osiecka, M. Grechuta

14.

Kamila Lisowska

Bliżyn

„Chodź pomaluj mój swiat”

J. Kruk, M. Dutkiewicz

15.

Roksana Fijałkowska

Radom

„Miasteczko cud”

A. Osiecka, J. Satanowski

16.

Anna Kowalczyk

Radom

„To wszystko z nudów”

A. Osiecka, L. Kaszycki

KATEGORIA IV

godz. 15.00 – 16.00

L.p.

Imię i nazwisko

utwór

1.

Sylwia Dzik

Radom

„Dla Ciebie jestem sobą”

J. Przybora, J. Wasowski

2.

Ewa Ankiewicz

Radom

„Kaziu, zakochaj się”

J. Przybora, J. Wasowski

3.

Bartłomiej Stryjski

Radom

„Piosenka jest dobra na wszystko”

J. Przybora, J. Wasowski

4.

Olga Wesołowska

Radom

„Pejzaż bez Ciebie”

J. Przybora, J. Wasowski

5.

Wiktoria Guzy

Radom

„C’est la vie”

J. Cygan, W. Pieregorólka

6.

Mariusz Kita

Iłża

„Zawsze tam gdzie ty”

J. Skubikowski, J. Borysewicz

7.

Ewa Kosel

Iłża

„Moje jedyne marzenie”

B. Olewicz, J. Kukulski

8.

Paulina Tarnowska

Pionki

„Jaka róża, taki cierń”

W. Korcz, J. Cygan

9.

Zofia Sydor

Kraków

„Wielka dama tańczy sama”

M. Komorowska, A. Zieliński

10.

Wiktoria Pongowska

Ostrowiec Świętokrzyski

„Tango Tandresse”

A. Osiecka, J. Satanowski

11.

Monika Boryczka

Pionki

„Dobranoc Panowie”

A. Osiecka, A. Zieliński

12.

Aleksandra Tomczyk

Pionki

„Ocalić od zapomnienia”

K. I. Gałczyński, M. Grechuta

13.

Michał Steciak

Małogoszcz

„Dziwny jest ten świat”

Cz. Niemen, M. Zimiński

14.

Paulina Strukiel

Wrocław

„Dla Ciebie jestem sobą”

J. Przybora, J. Wasowski