Horror na Halloween „Upiorne opowieści po zmroku” 30 października godz. 18:00

Wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy wielbicieli mrocznych klimatów na seans halloweenowy. 30 października o godz. 18:00 wyświetlimy dla Państwa horror pt. „Upiorne opowieści po zmroku” reż. Andre Ovredal, czas trwania: 103 min., Kat. wiek.: 16+.

To będzie wieczór pełen wrażeń.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

Wstęp bezpłatny!

Projekcja odbędzie się zgodnie z wytycznymi dla kin w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem: www.kinozarogiem.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

O filmie: Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna, Sarah, opisała w tajemniczej księdze swoje pełne strasznych sekretów życie. Po wielu latach do opuszczonego domu Sarah trafia grupa rozbawionych młodych ludzi. Ignorując ostrzeżenia, uwolnią złowrogą moc księgi i przebudzą istoty z najgorszych koszmarów.