Gra terenowa „Poznajmy się! Geocaching jako innowacyjna forma integracji i odkrywania na nowo Pionek i okolic”

Koło Gospodyń Wiejskich w Zalesiu „rękoDZIELNE Babki” zaprasza do udziału w miejskiej grze terenowej. Na uczestników czekają: ukryte QR kody, ciekawe zagadki związane z historią Pionek i okolic, interesujące miejsca do odwiedzenia i oczywiście nagrody.

Do gry można przystąpić w każdej chwili (w lipcu, sierpniu, wrześniu). Jest to ciekawa propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych na spędzenie wolnego czasu podczas wakacji. Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy oddać do CAL lub MOK do 12.10.2020r.

Zasady gry:
– odbierz kartę zgłoszeniową w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach, w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach (możesz ją tez wydrukować ze strony organizatora www.geocaching-pionki.blogspot.com lub partnerów)
– przejrzyj blog,
– po kliknięciu na konkretną skrytkę zobaczysz: informacje o danym miejscu, budynku oraz pytania na które należy odpowiedzieć lub informację, że należy odszukać QR kod (dopiero po jego odnalezieniu i zeskanowaniu dowiesz się jakie jest pytanie, na które należy udzielić odpowiedzi)
– na część pytań odpowiedzi znajdziesz w zasobach internetu, w QR kodach ukrytych na obiektach lub w ich pobliżu oraz w innych źródłach, pamiętaj – kto szuka, nie błądzi,
– odwiedź miejsca, o których jest mowa, odpowiedz na pytania i zapisz je na karcie odpowiedzi,
– oddaj wypełnioną kartę osobiście lub listownie do CAL lub MOK,
– śledź stronę CAL (www.cal.pionki.pl), MOK (www.mok.pionki.pl), nasze blogi (www.rekodzielnebabki.blogspot.com, www.geocaching-pionki.blogspot.com), Fanpage (www.facebook.com/rekoDZIELNE.Babki.KGW/), by dowiedzieć się o terminie podsumowania projektu, odebrania nagród i dyplomu.

Partnerem projektu jest Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach i Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach.

Projekt sfinansowany przez Fundację Santander Bank Polska im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Karta zgłoszeniowa

Regulamin