„Gamba” 4 listopada godz. 11:00 i 13:00 w Kinie za Rogiem CAL Dzieciom

3 zł

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

Projekcje dla dzieci kosztują tylko 3 zł. Dla najmłodszych przygotowujemy kolorowe pufy by zwiększyć komfort oglądania bajek!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje na www.kinozarogiem.pl (należy wybrać film i kliknąć „Chcę obejrzeć”) lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

4 listopada o godz. 11:00 i 13:00 zapraszamy najmłodszych na film animowany pt.: „Gamba” reż. Tomohiro Kawamura, czas trwania: 90 minut.

O filmie: Gamba, mysz żyjąca w wielkim mieście, wyrusza w świat razem z oddanym przyjacielem, bo od dawna marzy o tym, żeby zobaczyć ocean. Czekają ich straszliwe przygody, nowi przyjaciele – myszy portowe, ale i nowi groźni wrogowie – łasice, którym nikt nie ma odwagi się przeciwstawić. Nikt… poza drobnym, ale walecznym Gambą.