„Exterminator. Gotowi na wszystko” 23 września o godz. 17:00 CAL – film realizowany w Pionkach

Bilety 10 zł (sala widowiskowa)

Dokładnie rok temu reżyser Michał Rogalski przyjechał z ekipą filmową do Pionek by zrealizować zdjęcia do swojego pełnometrażowego filmu. Wykorzystując oryginalną architekturę budynków będących pozostałością po czasach PRL-u umieścił akcję swojej komedii o tytule „Gotowi na wszystko. EXTERMINATOR.” Dzięki temu mieszkańcy Pionek mieli okazję zobaczyć jak wygląda profesjonalny plan filmowy i zobaczyć znanych aktorów m.in.: Eryka Lubosa, Pawła Domagałę, Krzysztofa Czeczota czy znanego m.in. z zespołu „COMA”  Piotra Roguckiego. Niektórzy mieszkańcy wygrali casting do scen epizodycznych i wystąpili w tym niezwykle zabawnym filmie.

Serdecznie już dziś zapraszamy na jedyny seans na dużym ekranie w Pionkach. 23 września (niedziela) o godz. 17:00.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie CAL od 3 września.  

23 września (niedziela) o godz. 17:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Gotowi na wszystko. EXTERMINATOR” reż. Michał Rogalski, komedia, czas trwania: 117 min. Kat. wiek.: 12+


O filmie: 
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o nazwie Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Po dziesięciu latach od rozwiązania zespołu powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć zespół dotacją, jeżeli doprowadzą do jego reaktywacji. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie.