„Dziennik maszynisty” reż. Milos Radović, 29 lipca godz. 17:00 Kino za Rogiem CAL

Bilety 8 zł

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

W trakcie filmu, jak również po jego zakończeniu jest czas na herbatę, kawę i słodkości.

Wstęp tylko 8 zł!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem: www.kinozarogiem.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

29 lipca (niedziela) o godz. 17:00 zapraszamy Państwa na film pt. „Dziennik maszynisty” reż. Milos Radović, komediodramat, czas trwania: 88 min. Kat. wiek.: 16+


O filmie: 
Nie chce odejść z pracy, bo musi wyrobić lata do emerytury. A powinien, bo zabił już 28 ludzi. Nie, nie jest płatnym zabójcą – jest… maszynistą. Synem maszynisty i wnukiem maszynisty.
Ilja nie płakał od 30 lat, bo jego łzy wyschły, gdy gwałtowną śmiercią zmarła jego śliczna narzeczona. Wpadła pod pociąg. I gdy już wygląda na to, że jego życie zakończy się w smutku i samotności, pewnego dnia odmienia je mały Sima, 10-latek, który chce skończyć z sobą pod kołami lokomotywy Ilji.
Mijają lata, mały Sima przygarnięty przez Ilję staje się dużym Simą i mimo ostrego sprzeciwu przybranego ojca planuje zostać maszynistą…
Tragikomiczna opowieść o człowieku, który niesie na sobie ciężar niezawinionych śmierci i za wszelką cenę stara się uchronić przed tym samym swojego syna.