Drugi Pionkowski Dzień Pszczoły w „Bartnym Kącie”

4 sierpnia 2019r

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Drugi Pionkowski Dzień Pszczoły w „Bartnym Kącie”, który odbędzie się 4 sierpnia 2019r. Imprezę rozpoczną dwa rajdy – pieszy i rowerowy – gwiaździste do miejsca zwanego „Bartnym Kątem”.

RAJD ROWEROWY – zbiórka na Ogródku Jordanowskim 4 sierpnia o godz. 12:00. Trasa rajdu start Ogródek Jordanowski, następnie ul. Leśna, Mickiewicza następnie wjeżdżamy do lasu na czarną drogę i dalej przez Brzeziny, Jaroszki, Stoki i Królewskim Szlakiem dojazd do Bartnego Kąta. Długość całkowita nie przekroczy 25 km.

RAJD PIESZY – zbiórka na Ogródku Jordanowskim 4 sierpnia o godz. 13:00

Udział dzieci i młodzieży do 18. roku życia możliwy jest tylko pod opieką osoby dorosłej. Opiekun ponosi pełną odpowiedzialność za podopiecznego.

Następnie o godz.:
– 14:00 Uroczysta Msza św.
– 15:00 Koncert zespołu sygnalistów myśliwskich
– 15:30 Degustacja dań z dziczyzny, miodów, dań regionalnych, catering, uruchomienie stoisk wystawienniczych, gry, zabawy, konkursy, muzyka taneczna
– 19:00 Zakończenie imprezy

Organizatorzy:
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Miasto Pionki, Gmina Pionki, Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej w Pionkach.

Współorganizatorzy:
Kozienicki Park Krajobrazowy, Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach, Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Warsztaty Terapi Zajęciowej Pionki, Pionkowskie Towarzystwo Rowerowe, PTTK Kozienice, Parafia NMP Królowej Polski w Pionkach, Parafia pw. św. Mikołaja w Jedlni, Parafia Świętego Krzyża w Kozienicahc, Stowarzyszenie Centrum Młodzieży ARKA.

Impreza pod patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu Andrzeja Matysiaka.

Dodatkowe informacje: kozienice@radom.lasy.gov.pl