Centrum NGO, Współpracy z Wolontariatem i Biznesem

Centrum ds. Organizacji Pozarządowych, Współpracy z Wolontariatem i Biznesem – jest miejscem poradnictwa, doradztwa, konsultacji, współpracy i organizacji szkoleń dla NGO. Jest to miejsce inicjatyw i konsultacji oraz wniosków w zakresie funkcjonowania Programu Współpracy Gminy Miasta Pionki z Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego.

Celem statutowym Centrum jest zaoferowanie wsparcia lokalnym organizacjom pozarządowym oraz mieszkańcom, co ma prowadzić do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. To punkt doradztwa zawodowego, gdzie można przeprowadzić konsultacje jak założyć i prowadzić własną firmę, jak pozyskać fundusze na założenie i rozwój własnego biznesu. Organizowane są szkolenia dla przedsiębiorców. Centrum spełnia także funkcję regionalnego ośrodka szkoleniowego dla osób zagrożonych bezrobociem.

Informacje na temat Centrum NGO, Współpracy z Wolontariatem oraz jego działań  można uzyskać pod nr tel. 48 377 70 52 lub drogą mailową pod adresem kontakt@cal.pionki.pl oraz
w CAL’u w pok. nr 3.

Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na facebooku, gdzie zamieszczamy również informacje o aktualnych projektach.

podziel się z innymi –Share on FacebookShare on Google+Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this page