„7 uczuć” 14 kwietnia godz. 15.00 w Kinie za Rogiem CAL

Bilet 8zł.

Kino za Rogiem to kino społeczne przystosowywane do Państwa potrzeb. Tutaj oprócz filmu ze stałego repertuaru, mogą Państwo spędzać wspólne chwile samemu wybierając repertuar z filmów dostępnych pod adresem www.kinozarogiem.pl, albo sami mogą Państwo przynieść własny autoryzowany film i wspólnie ze znajomymi go obejrzeć. Do Państwa dyspozycji mamy również zestaw archiwalnych kronik filmowych z łatwym doborem materiału.

W trakcie filmu, jak również po jego zakończeniu jest czas na herbatę, kawę i słodkości.

Wstęp tylko 8 zł!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje pod adresem: www.kinozarogiem.pl lub telefonicznie: 48-377-70-51.
W przypadku większej liczby osób jest możliwość organizacji projekcji w dodatkowym terminie.

14 kwietnia o godz. 15:00 zapraszamy Państwa na film pt. „7 uczuć” reż. Marek Koterski, komediodramat, czas trwania: 112 min., Kat. wiek.: 16+

O filmie:

Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z rozumieniem i nazywaniem emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta jego ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości jest jak lustro, w którym być może każdy z nas zobaczy własne dziecięce lęki, dramaty i traumy.

 

Nagrody:

2018 – Złote Lwy:
– Nagroda Specjalna – Nagroda Jury Młodzieżowego – Marek Koterski
– Nagroda Specjalna Jury – Marek Koterski
2018 – FAF (Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa):
– Złoty Szczeniak – Najlepsza drugoplanowa rola kobieca – Gabriela Muskała
– Złoty Szczeniak – Najlepsza pierwszoplanowa rola męska – Michał Koterski